Konkurs "ODLOTOWY UŚMIECH" - do zobaczenia na Pikniku Lotniczym :)

voucher

Już w najbliższy weekend 7-8 lipca zapraszamy do stoiska ALLMEDICA/ALLDENTAL na Nowotarskim Pikniku Lotniczym. Pomiędzy interesującymi pokazami awiacji warto zaglądnąć do nas z najmłodszymi. 

Pierwszego dnia czas wypełnią niezwykle ciekawe spotkania ze stomatologiem oraz quizy i zabawy, które pomogą maluchom lepiej zadbać o zęby. Drugiego dnia do zespołu dołączy logopeda, który z przyjemnością porozmawia z rodzicami na temat wątpliwości dotyczących rozwoju aparatu mowy ich dzieci. Mali Goście natomiast będą mieli okazję wziąć udział w grach językowych oraz zabawach stymulujących integrację sensoryczną. Pozostały czas wypełnią animacje dla najmłodszych. 

Odwiedziny naszego stoiska będą też znakomitą okazją do wzięcia udziału w konkursie kuponowym "Odlotowy Uśmiech". Nagrodą dla osoby, która najbardziej kreatywnie odpowie na pytanie konkursowe, będzie voucher na zabieg gabinetowego wybielania zębów. 

PROGRAM NAMIOTU ALLMEDICA:

7 lipca

  • 10:00 od tej godziny będziemy na Was czekać
  • 12:00 - 16:00 animacje dla najmłodszych (quizy, konkursy i wspólne zabawy, dzięki którym dowiemy się więcej o naszych zębach)
  • 16:00 - 18:00 spotkanie ze stomatologiem: Pani Doktor Małgorzata Skrzypek pokaże dzieciom, co należy zrobić, żeby wizyty u dentysty były czystą przyjemnością.

8 lipca

  • 10:00 wpadnijcie na po zielone jabłko 
  • 11:00 - 15:00 animacje dla najmłodszych (quizy, konkursy i wspólne zabawy, dzięki którym dowiemy się więcej o naszym zdrowiu)
  • 14:00 - 16:00 spotkanie z logopedą: Pani Dagmara Rapacka - Starmach zaproponuje dzieciom zabawy z elementami integracji sensorycznej (pudełka sensoryczne, bańki, zagadki logopedyczne, gry ogólnorozwojowe) oraz z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania rodziców, co do ewentualnych nieprawidłowości w rozwoju mowy (będzie można wypełnić i skonsultować kwestionariusz sensomotoryczny). 
Wróć do sekcji: Aktualności