Ostatni tydzień bezpłatnych konsultacji implantologicznych w ALLDENTAL!

implanty_logo

Tylko do końca lipca trwa promocja, umożliwiająca bezpłatną konsultację implantologiczną w gabinetach
ALLDENTAL. Jeśli zastanawiasz się nad uzupełnieniem braków w uzębieniu i nie wiesz, jaka opcja będzie najlepsza i najkorzystniejsza – zapraszamy do ALLDENTAL, gdzie jeszcze przez tydzień będzie można bezpłatnie zasięgnąć rady znakomitych specjalistów implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Implanty zębowe to najbardziej kompletna i zaawansowana metoda wypełniania braków uzębienia.
ALLDENTAL, dzięki najlepszym systemom implantologicznym z dożywotnią gwarancją na wszczepione implanty oraz doświadczeniu lekarzy chirurgów stomatologicznych, oferuje swoim pacjentom zabiegi implantologiczne na światowym poziomie. 

Sam implant zębowy to w rzeczywistości mała śruba, wykonana z tytanu. Zastosowanie tego materiału gwarantuje zniwelowanie reakcji alergicznych. Organizm człowieka akceptuje implant stomatologiczny, traktując go jak naturalny korzeń zęba. Dzięki temu implant staje się integralną częścią uzębienia pacjenta, nie odbiegając funkcjonalnością od naturalnego.  

IMPLANTOLOGIA W ALLDENTAL
 
1. INWESTYCJA W JAKOŚĆ - DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA SYSTEMY IMPLANTOLOGICZNE W ALLDENTAL 
W ALLDENTAL do zabiegów implantologicznych wykorzystywane są najbardziej sprawdzone i renomowane systemy, takie jak MIS Impantants Technologies, StraumannŸ, Astra Tech, dzięki czemu pacjent otrzymuje dożywotnią gwarancję na wszczepione implanty. Najwyższej jakości systemy implantologiczne to również bezpieczeństwo zabiegu, gwarantujące najlepsze rezultaty i pełną satysfakcję pacjentów. 


2. ZABIEGI WYKONYWANE WYŁĄCZNIE PRZEZ SPECJALISTÓW CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ I CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ 
W ALLDENTAL stawiamy na jakość - zabiegi implantologiczne wykonywane są wyłącznie przez renomowanych stomatologów z tytułem specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej i z ogromnym doświadczeniem w zakresie implantologii. Zarówno najlepsze implanty, jak również wybitni specjaliści, są gwarancją usługi na najwyższym poziomie i pełnego bezpieczeństwa zabiegu. 


Nie odkładaj - zapytaj o dostępny termin!

+48 18 265 74 88


Wróć do sekcji: Aktualności